Sky High RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sky High RPG

Sky High Role Playing Game

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Layla Anna Stronghold

2 posters
YazarMesaj
Layla Anna Stronghold
1. Sınıf Kahraman
  1. Sınıf Kahraman
Layla Anna Stronghold

Özel Güç
Özel Gücün: Kitap Kurdu
Rp Puanın:
Layla Anna Stronghold Left_bar_bleue26/50Layla Anna Stronghold Empty_bar_bleue  (26/50)

Layla Anna Stronghold Empty
MesajKonu: Layla Anna Stronghold   Layla Anna Stronghold Icon_minitimeSalı 6 Ekim 2009 - 3:26

O gün arkadaşım Bill ile büyük bir heyecan vardı üzerimizde.Çünkü Liseye başlayacaktık.Ama bu lise sizin bildiğiniz gibi Liselerden değil.Bu çok özel bir lise.Kahramanlar Okulu.İçinden dünyayı kurtaracak kahramanların çıktığı bir lise bu.İçinde annelerimiz,babalarımız okumuş.Hem okumamış olsalardı bizi niçin yazdırsınlar ki???Şimdi Lise yolculuğumuza başlayalım…

O gün Arkadaşım Bill’i bizim evin önünde beni beklerken gördüm.Aşağıya inerek:

-Günaydın Bil… dedim.
-Günaydın Layla. Dedi.
-Bu gün nasıl geçecek sence??? dememe kalmadan servis şoförü bizi almaya gelmişti.

-Merhaba Bay Wolf.Ben Bill.Buda arkadaşım Layla.

Servisin içerisinde ilerlerken bir çocuk bana yan gözle ve gülümseyerek bakıyordu.Hiçbirşey anlamış değildim.Çünkü herkesin dilinde daha bir çaylaktım…Okula vardığımızda ağzımız açık kalmıştı.Herkesin kendine ait bir özelliği vardı.Bende özelliğimi daha 3.Sınıfta fark etmiştim.Benim çiçekler hakkında bir özelliğim vardı.Bill ise daha özelliğini bilmiyordu.Karşılama komisyonu bize okulu tanıttıktan sonra Ses Patlaması’nın dersine girdik.Bize “Herkes arkadaşlarının ve benim önümde gücünü gösterecek.” dediği zaman o kadar kötü olmuştum ki.Çünkü ben çok çekingen,utangaç bir insandım.Ayrıca herkesin önünde gösterince her şeyi unutuyordum.Birşeyler beceremiyordum.Bu yüzden adaletsizce bir seçim olduğunu ayrıca bu kahraman ve yardımcıları seçimlerini gereksiz buluyordum.Sıra bana gelmişti ki:

-Evet.Çiçek çocuk.Sen.Gücünü Göster bakalım.
-Ben gücümüzü göstermenin adaletli olmayacağını düşünüyorum.
-Buraya gel çiçek kız ve bana gücünü göster.

Bill beni savunmak için bir şey diyecekti ama ona karışmaması için gözümle işaret yapmıştım.Kürsüye geçtim ve gücümü göstermeye çalışıyordum.

-Evet.Seni bekliyorum dedi Ses Patlaması.
-Olmuyor.Yapamıyorum.Beceremiyorum.Herkesin önünde yapamam.dedim.
-Yardımcı… diye bağımıştı ses patlaması…

Avuçlarımı yüzüme kapatarak ağlamaya başlamıştım.Koşa koşa sınıftan uzaklaşıyordum.Bill arkamdan gelerek bana böyle bir şeyin gereksiz olacağını söylemişti.Onun sayesinde kendimi daha da iyi hissettim.Sanki ondan hoşlanmaya başlamıştım…

7 HAFTA SONRA…

Bill özel yeteneğini öğrenmiş,yardımcılıktan kahramanlığa geçmişti.Yılsonu Mezunları Partisi’n de Bill’i kıskandırmak için Ateşle gitmiştim.Ama Ateş Bill’den hoşlandığımı Bill e anlatmış.Bill ile karşı karşıya geldiğimde hiç birşey olmamış gibi davrandım.Ama Bill:
-Sana söyleyeceğim bir şey var. Diyerek beni kendine doğru hızlı bir şekilde çekti ve beni dudaklarımdan öptü.

Birçok şey atlattık.Herkes içeride kocaman salonda dans ederken biz dışarıda Bill ile uçarak gökyüzüne bakıyor,öpüşüyorduk…

2.Sınıfımızı Sabırsızlıkla Bekliyorduk…
Xaviera Phoenix
Kahraman 1. Sınıf
 Kahraman 1. Sınıf
Xaviera Phoenix

Özel Güç
Özel Gücün: Düşünce Okuyabilme
Rp Puanın:
Layla Anna Stronghold Left_bar_bleue50/50Layla Anna Stronghold Empty_bar_bleue  (50/50)

Layla Anna Stronghold Empty
MesajKonu: Geri: Layla Anna Stronghold   Layla Anna Stronghold Icon_minitimeCuma 9 Ekim 2009 - 23:32

Aynısından bir tane daha olduğu için başlık çöpe gidiyor. ^^

Layla Anna Stronghold
1 sayfadaki 1 sayfası