Sky High RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sky High RPG

Sky High Role Playing Game

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lils~ Lilliane Felicia Levi

+3
Lucy Phoenix
Calista Jean PeamoLi
Lilliane Felicia Levi
7 posters
YazarMesaj
Lilliane Felicia Levi
Baş Şifacı
Lilliane Felicia Levi

Özel Güç
Özel Gücün: Teknopat
Rp Puanın:
Lils~ Lilliane Felicia Levi Left_bar_bleue100/100Lils~ Lilliane Felicia Levi Empty_bar_bleue  (100/100)

Lils~ Lilliane Felicia Levi Empty
MesajKonu: Lils~ Lilliane Felicia Levi   Lils~ Lilliane Felicia Levi Icon_minitimePaz 6 Eyl. 2009 - 5:57

Lilliane Felicia Levi

Lils~ Lilliane Felicia Levi Kristen-B-3-kristen-bell-7680826-100-100Lils~ Lilliane Felicia Levi Kristen-Bell-kristen-bell-7712219-100-100Lils~ Lilliane Felicia Levi Kristen-3-kristen-bell-7422379-100-100Lils~ Lilliane Felicia Levi Kristen-Bell-kristen-bell-7712321-100-100Lils~ Lilliane Felicia Levi Kristen-kristen-bell-7770321-100-100
Yaşı: 22

Lakabı: Lils

Mesleği: Baş Şifacı

Konuşabildiği Diller: İtalyanca ana dili. İspanyolca ve İngilizce de biliyor.

Yeteneği: Teknopat (Bence biraz kötü ama (= )

Boyu: 1.70

Kilosu: 56

Saç Rengi: Sarı

Göz Rengi: Mavi

Ten Rengi: Beyaz

Tarafı: Dark Sun

Karakteristik Özellikleri

~ Tarafına bakılmazsa, temelde iyi biridir. Neşelidir, sevecendir. Dostlarına karşı güvenilirdir.

~ İşi ile arasına birşeyi asla sokmaz. En büyük düşmanı bile olsa hastane içindeyken kariyerini zedelemesine izin vermez. Gerçek hayatta ise durum tam tersidir. Bu durum uçurumdan düşecek birini kurtarıp, daha sonra belli olmasın diye okyanusa atmak gibidir. Özellikle Karanlık Tarafa hizmet verirken, bu huyunu kusurlaştırmıştır. Yine de Aydınlığın Başını çeken birine çaktırmadan zehir verebileceğini düşünüyordur.

~ Çok iyi yalan söyler. Yüzünüze gülerken sizi sevmiyor olabilir ya da zorunlu hissedince düşmanca davranabilir. Taraf meselesi bu konulardan biridir. Yalan söylerken birşey hissetmediğinden kimse yalan söyleyip söylemediğini anlayamaz.

~ Duygularını belli etmemekte ustadır. Ama bu sırf bir huyundan kaynaklanır. Dakikası dakikasına uymayan duygularından kalma bir parça mutluluğu ya da umudu, içi kan ağlıyorken dışarıya koz olarak kullanır. Şüphesiz kendini narsist bir şekilde övüyordur. Tam bir casus!

~ Zorunlu kalmadıkça taraf konusunda fanatik bir tavıra girmeyecektir. Light Warrior olan kişiler ile de çok iyi dost olabilir. Ancak iç dünyasında bu kişileri hep içerler.

~ Biriyle söz üzerinde duygular belirtilmediği sürece, kolayca o kişiyi unutur. Onun için hissedilen değil, yaşanan önemlidir.

~ Cesareti ölüm tehlikesi görene kadardır.

~ Mantıklı değildir. O sadece sinsi ve kurnazdır.

~ Pratik bir zekaya sahiptir. Yaratıcılığını kullanarak her işten kolayca sıyrılabilir.

~ Arkadaşları çok değerlidir. Onlarsız kendini boşlukta hisseder. İşkenceyi bile göz alabilir. Onlar için yapmayacağı tek şey ölmek olacaktır.

~ Beyninde her zaman arka planda çıkarlarını hesaplayan bir bölüm vardır. Bu bölüm son zamanlarda kendini giderek daha çok belli etmiştir.

İLİŞKİ TÜRLERİ

~A R K A D A Ş L A R~

[Ayrılmaz İkili]
Lils~ Lilliane Felicia Levi Ash-ashley-greene-8001076-100-100
Calista Jean Burnerd
Hatırlar mısın? Ah, saçmaladım. Sen benim aksime eskileri net hatırlarsın. Küçükken ne çok kavga ettik seninle. Aynı sıralarda, aynı zevklerimiz yüzünden tanışmıştık, iyi ki tanışmışız. Ne çok şey yaşadık. Hay aksi, buruk bir gülümseme geliyor bunları düşünürken. Hala arkadaşız ve 'süperiz'. Ancak ara sıra benim için çok önemsiz konularda fazla korumacı olmuyor musun?
[Onsuz Yapamam]
[Suç Ortakları]
Ben teknopatken, o tekno kontrol... =)
Teknoloji yönünde takıntımızdan ötürü tanıştık. Onu gördüğümde son teknolojik aletleri inceliyor, kusurlarını tartışıyordu. Eh, kız haklıydı ve suskun kalamazdım. Zavallı tezgahtar kaprislerimizle baş etmeye çalışırken biz tanışmış, etrafımızdaki 'kusurlu alete benzeyen şeylerin' kat kat daha iyisini yapabileceğimizle ilgili konuşmalara dalmıştık.
[Değer Verdiklerim]
[Yakın]
Lils~ Lilliane Felicia Levi Ikon12
Lucy Phoenix
Öğrencilik yıllarında ne çok kopyalar çektik seninle. Tabii, eğlenceli olduğundan bahsetmiyorum bile. O günler sanırım eskilerde kaldı, yazık. Seninle yine tekrar karşılaşmış olmaktan çok mutluyum. Hem Dark Sun'daymış sen de. Mükemmel! Zoraki düşman olmayacağız.
Lils~ Lilliane Felicia Levi 2vnq9eg
Adriana Phoenix
Öğrencilik yıllarında ne çok kopyalar çektik seninle ve Lucy ile. Tabii, eğlenceli olduğundan bahsetmiyorum bile. O günler sanırım eskilerde kaldı, yazık. Seninle yine tekrar karşılaşmış olmaktan çok mutluyum. Hem Dark Sun'daymış sen de. Mükemmel! Zoraki düşman olmayacağız.
[Kanımın Isınık Oldukları]
[Tanıdık]
[Sıradan]
[Göz Aşinalığı Olanlar]

~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Zararsızlar]
[İşe yaramazlar]
[Zoraki]
[Rakipler]
[Hoşlanmadığım]
[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]
[Baş Belası]

~ Ö Ğ R E N C İ L E R~

[Bayıldığım]
[Çok sevdiğim]
[Sevdiğim]
[Nötr]
[Sevmediğim]
[Çok fazla tanımadıklarım]

~ A Ş K ~

[Sevgilim]
-Onu düşünmeden edemiyorum.
-Onu düşününce çok şey hissetmiyorum.
-Onu tek düşünme sebebim, çıkarlarım...
-Aklıma gelmiyor bile. Laf üzerinde sevgiliyiz

[Yasak Aşk]
[Gözümün kaldıkları]
[Kullandıklarım]
[Arzuladığım]
[Benden Hoşlananlar]
[Eski]

~ A İ L E ~

[Kardeşim]
[Kuzenim]
[Diğer]

Sonunda lejantı hallettim. =P
Eklenmek isteyenler...
Kod:
İcon:
Kurgu:
Eklenmek İstediği Olası Yerler:

En son Lilliane Felicia Levi tarafından Paz 6 Eyl. 2009 - 22:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Calista Jean PeamoLi
Kahraman Destek Eğitim Öğretmeni
Calista Jean PeamoLi

Özel Güç
Özel Gücün: Patlama Yaratma
Rp Puanın:
Lils~ Lilliane Felicia Levi Left_bar_bleue91/100Lils~ Lilliane Felicia Levi Empty_bar_bleue  (91/100)

MesajKonu: Geri: Lils~ Lilliane Felicia Levi   Lils~ Lilliane Felicia Levi Icon_minitimePaz 6 Eyl. 2009 - 6:01

Lils~ Lilliane Felicia Levi 50482005221450761659042Lils~ Lilliane Felicia Levi 50482005221750761659042

ayrılmaz ikili tabi ki^^
Calista Jean PeamoLi
Calista Jean PeamoLi

Özel Güç
Rp Puanın:
Lils~ Lilliane Felicia Levi Left_bar_bleue91/100Lils~ Lilliane Felicia Levi Empty_bar_bleue  (91/100)

MesajKonu: Geri: Lils~ Lilliane Felicia Levi   Lils~ Lilliane Felicia Levi Icon_minitimePaz 6 Eyl. 2009 - 6:03

kurgu olarak da küçüklüğümüzde ailelerle beraber tanışmış, aynı sınıfta ve aynı sırada olmuş ve birbirimizi çok sevmiştik. ikimizin de çok benzer yanları vardı. umarım uygundur kanka^^
Lilliane Felicia Levi
Baş Şifacı
Lilliane Felicia Levi

Özel Güç
Rp Puanın:
Lils~ Lilliane Felicia Levi Left_bar_bleue100/100Lils~ Lilliane Felicia Levi Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Lils~ Lilliane Felicia Levi   Lils~ Lilliane Felicia Levi Icon_minitimePaz 6 Eyl. 2009 - 6:14

Ekledim canısı (=
Calista Jean PeamoLi
Calista Jean PeamoLi

Özel Güç
Rp Puanın:

MesajKonu: Geri: Lils~ Lilliane Felicia Levi   Lils~ Lilliane Felicia Levi Icon_minitimePaz 6 Eyl. 2009 - 6:27

valla sen arabaların önüne atlarken korumacı olmamamı mı bekliyordun Smile
Lucy Phoenix
Phoenix's Dükkan Sahibi
Phoenix's Dükkan Sahibi
Lucy Phoenix

Özel Güç
Özel Gücün: Parlama
Rp Puanın:
Lils~ Lilliane Felicia Levi Left_bar_bleue90/100Lils~ Lilliane Felicia Levi Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Lils~ Lilliane Felicia Levi   Lils~ Lilliane Felicia Levi Icon_minitimePaz 6 Eyl. 2009 - 6:28

Olumluuuu ^^
Spoiler:
http://trmuzikrpg.forumsrpg.com/index.htm
Lilliane Felicia Levi
Baş Şifacı
Lilliane Felicia Levi

Özel Güç
Rp Puanın:

MesajKonu: Geri: Lils~ Lilliane Felicia Levi   Lils~ Lilliane Felicia Levi Icon_minitimePaz 6 Eyl. 2009 - 6:38

Ekledim (=

Calista Jean Burnerd demiş ki:
valla sen arabaların önüne atlarken korumacı olmamamı mı bekliyordun Smile
Bağışıklığım var benim... Hep sıyırıyorlar. =P
Calista Jean PeamoLi
Calista Jean PeamoLi

Özel Güç
Rp Puanın:

MesajKonu: Geri: Lils~ Lilliane Felicia Levi   Lils~ Lilliane Felicia Levi Icon_minitimePaz 6 Eyl. 2009 - 6:46

neden acaba Very Happy:D yardım eden kim?? zuhaa Very Happy:D
Adriana Phoenix
Phoenix's Dükkan Sahibi
Phoenix's Dükkan Sahibi
Adriana Phoenix

Özel Güç
Özel Gücün: Çoğalabilme
Rp Puanın:
Lils~ Lilliane Felicia Levi Left_bar_bleue88/100Lils~ Lilliane Felicia Levi Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Lils~ Lilliane Felicia Levi   Lils~ Lilliane Felicia Levi Icon_minitimePaz 6 Eyl. 2009 - 7:23

Spoiler:
takıl kafana göre ama olumlu olsunn ^^
Calista Jean PeamoLi
Calista Jean PeamoLi

Özel Güç
Rp Puanın:

MesajKonu: Geri: Lils~ Lilliane Felicia Levi   Lils~ Lilliane Felicia Levi Icon_minitimePaz 6 Eyl. 2009 - 8:12

icon değişikliği bebem

Spoiler:
AnyLe PeamoLi
Müdür Yardımcısı | İleri Teknoloji Bilgisi Dersi Öğretmeni
Müdür Yardımcısı | İleri Teknoloji Bilgisi Dersi Öğretmeni
AnyLe PeamoLi

Özel Güç
Özel Gücün: Tekno Kontrol
Rp Puanın:

MesajKonu: Geri: Lils~ Lilliane Felicia Levi   Lils~ Lilliane Felicia Levi Icon_minitimePaz 6 Eyl. 2009 - 18:17

Lils~ Lilliane Felicia Levi Avatar046Lils~ Lilliane Felicia Levi Avatar047Lils~ Lilliane Felicia Levi Avatar057xLils~ Lilliane Felicia Levi Avatar059

Kurgu zaten benim lejantımda var =)
Suç ortaklarım veya yakın =)) sen seç suç ortaklarıma eklersen bnde yerini değiştiriim =D
Lilliane Felicia Levi
Baş Şifacı
Lilliane Felicia Levi

Özel Güç
Rp Puanın:

MesajKonu: Geri: Lils~ Lilliane Felicia Levi   Lils~ Lilliane Felicia Levi Icon_minitimePaz 6 Eyl. 2009 - 22:40

Herkesi ekledim.
AnyLe seni suç ortaklarına ekledim (=
Elainé Cecilé Knutsen
Gloria Jean's Coffees Sahibi | Baterist
Gloria Jean's Coffees Sahibi | Baterist
Elainé Cecilé Knutsen

Özel Güç
Özel Gücün: İnsanları Etkileyebilmek
Rp Puanın:
Lils~ Lilliane Felicia Levi Left_bar_bleue65/100Lils~ Lilliane Felicia Levi Empty_bar_bleue  (65/100)

MesajKonu: Geri: Lils~ Lilliane Felicia Levi   Lils~ Lilliane Felicia Levi Icon_minitimePaz 20 Eyl. 2009 - 19:59

Lils~ Lilliane Felicia Levi 2s119w8+Lils~ Lilliane Felicia Levi 10fnwvn
Yer fark etmez ~
Emilie Heloise Knutsen
Solist | Model
  Solist | Model
Emilie Heloise Knutsen

Özel Güç
Özel Gücün: Hastalık Yayma
Rp Puanın:
Lils~ Lilliane Felicia Levi Left_bar_bleue78/100Lils~ Lilliane Felicia Levi Empty_bar_bleue  (78/100)

MesajKonu: Geri: Lils~ Lilliane Felicia Levi   Lils~ Lilliane Felicia Levi Icon_minitimePerş. 24 Eyl. 2009 - 22:37

Lils~ Lilliane Felicia Levi RL-3-rachelle-lefevre-7647925-100-100+Lils~ Lilliane Felicia Levi RL-3-rachelle-lefevre-7647929-100-100

yer farketmez~

Lils~ Lilliane Felicia Levi
1 sayfadaki 1 sayfası